У Львові затвердили містобудівні умови для 5-ти об’єктів. Перелік

4838 0
Сьогодні, 17-го лютого, виконавчий комітет затвердив містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок, а також детальні плани територій.
фото: projeto-a.com

фото: projeto-a.com

Зокрема, як інформує прес-служба ЛМР, затверджено містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки:

- на реконструкцію ТзОВ «Галицька паливна компанія бізнес» наявної автозаправної станції з влаштуванням автомобільного газозаправного пункту з підземним розташуванням резервуару на вул. В. Навроцького, 25.

- на реставрацію з добудовою лікарняного ліфта Комунальної львівської міської лікарні «Хоспіс» на вул. І. Котляревського, 53.

- на будівництво ПП «Алтекс» багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом та громадськими приміщеннями на вул. Дж. Ленона, 41.

- на будівництво ТзОВ «Галичбудсервіс» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Б. Грінченка, 11-А зі знесенням наявного магазину-павільйону.

- на будівництво ТзОВ «Юніко-Експо» багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями комерційного призначення і підземним паркінгом та дошкільного навчального закладу на вул. Угорській, 14 (1 та 2 черги будівництва).

Також ухвалено рішення:

- Про затвердження детального плану території у районі вул. Замарстинівської, вул. Гетьмана І. Мазепи, вул. Інструментальної, вул. Уманської.

- Про затвердження змін до детального плану території району забудови, обмеженої вул. Пилипа Орлика, вул. І. Миколайчука, вул. Гетьмана І. Мазепи.

- Про розроблення детального плану території у районі вул. В. Стуса.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!