У Львові затвердили програму просвітницьких заходів щодо поводження зі сміттям

399 0
Серед запланованих заходів – екотренінги, видання методички та екодовідника, екскурсії до компаній-переробників, фестиваль «Чисте місто» та інше.
Зоя Красовська

Зоя Красовська

У Львові затвердили Програму інформаційно-просвітницьких заходів щодо поводження з відходами на 2019 рік. Відповідну ухвалу погодили на пленарному засіданні ЛМР учора, 25 квітня.

Читайте також: Чи зможуть львів'яни відмовитись від поліетиленових пакетів

Як розповів у коментарі Tvoemisto.tv співініціатор програми координатор екоініціативи «Чисте місто» Олег Котис, серед запланованих заходів – екотренінги для різної цільової аудиторії (школярів, студентів, учителів тощо), видання методички та екодовідника про поводження з відходами, створення відео про те, як правильно сортувати сміття, екскурсії до компаній-переробників, які працюють в Україні та за кордном, фестиваль «Чисте місто» та інше. Повна програма просвітницьких заходів доступна за посиланням.

Tvoemisto.tv також є співініціатором цієї програми та залучатиме до співпраці мешканців, підприємців та владу до дискусійної платформи, аби почути виклики, які стоять перед містом у галузі сміття, та напрацювати рішення. Для реалізації програми мають створити робочу групу та сформувати бюджет.

Читайте також: Як у Львові перероблятимуть сміття у добриво. Приклад Польщі

Додамо, що цього року у Львові мають розпочати будівництво сміттєпереробного заводу та рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища.

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар