У Львові завершують ремонтувати низку вулиць. Перелік

3263 0
У відділах комунального господарства районних адміністрацій Львова відзвітувалися про виконану роботу.

У Галицькому районі завершено ремонт вул. Замкеної, а також паркінг біля Львівського державного цирку. Вартість ремонту становить 735 тисяч гривень. Також завершують капітальний ремонт на вул. Митрополита Андрея. Найближчим часом тут триватимуть оздоблювальні роботи. Вартість ремонту вулиці – 3 мільйони 960 тис. грн. На ремонт тротуарів виділено близько 1 млн 28 тисяч.

Читайте також: Планування на трієчку. Що заважає Львову ремонтувати вулиці по-європейськи

Ремонт вулиць Виговського та Ряшівської, що розташовані у Залізничному районі, завершено. Про це повідомив начальник відділу комунального господарства Залізничного району Юрій Равлик. Загальна вартість ремонту доріг цього району 9 млн 945 тис. грн. Сьогодні працівники завершують вулицю Івана Сірка, а до кінця місяця — вулиці Баштанну та Патона.

Тривають роботи у Шевченківському районі по облаштуванню громадського простору на вул. Богдана Хмельницького (від вулиці Грінченка до Мідної).

«Ми встановлюємо турнікети та облаштовуємо велодоріжку. В планах ще пішохідна доріжка та тренажери», – розповів в.о. начальника відділу комунального господарства Шевченківського району Микола Бегей. Також триває капітальний ремонт вулиць Погідної, Плугової. Завершено вулицю Ковалевської.

Працівники Личаківського району повинні відремонтувати 26 вулиць, на ремонт яких виділено 25 млн грн. Повністю завершено такі об'єкти: вул. Тершаківців, вул. Миргородська та пл. Митна. На цьому тижні планується закінчення ремонтних робіт на вулицях Бахматюка, Шафарика, Лисинецькій, Грицая, родини Крушельницьких, Петра Могили.

Детальніше читайте у матеріалі: Як змінять громадські простори Львова. Плани урбаністів на 2017-й рік

Як зазначив начальник відділу комунального господарства Сихівського району Віктор Західний, зараз ремонтують вул. Максимовича, вул. Зубрівську, вул. Пирогівка, вул. Кавалерідзе, та тротуари по вулицях Угорській, Сихівській, Скорини, Коломийській, Морозній.

У Франківському районі виконано роботи на вулицях Симоненка, Пулюя, Науковій, Володимира Великого, Бойчука. Зараз ремонтують вулицю Стрийську та тротуар, що розташований на вулиці Володимира Великого.

«Нашому району виділено 26 мільйонів гривень, плануємо закінчити всі роботи приблизно у вересні», – зазначив начальник відділу комунального господарства Франківського району Мирон Гук.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар