У Львові збудують дитячу туристичну базу

1694 0
Дитячу туристичну базу центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді побудують на вул. Франка, 156.
фото: Google Maps

фото: Google Maps

У Львові на вулиці Франка, 156 поблизу Стрийського парку побудують дитячу туристичну базу центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді на замовлення управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації, повідомляють «Наші гроші. Львів» з посиланням на сайт публічних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, туристичну базу збудують до кінця 2019 року за 8 млн грн. Окрім основних робіт, переможець торгів ТОВ «Градобуд-Престиж» встановить в приміщенні пожежну сигналізацію, обладнання і меблі, зробить зовнішнє освітлення та упорядкує територію бази. Найдорожче Управлінню капітального будівництва обійдеться будівництво приміщення (1,8 млн грн) та обладнання і меблі (1,3 млн грн).

Читайте також: Як виглядатиме новий гуртожиток ЛНУ імені Івана Франка. Візуалізація

Фірма «Градобуд-Престиж» зареєстрована 2013 року, юридична адреса – в смт. Верхнє Синьовидне Сколівського району, фактичне місцерозташування – в Стрию. Її власниками є Василь Загородний та Андрій Яцура, який водночас є керівником фірми. Протягом 2017-2018 років «Градобуд-Престиж» підписала 20 договорів на загальну суму 51,9 млн грн. Фірма співпрацює із замовником не вперше – минулого року вони підписали договір на добудову школи в с. Батятичі (Кам’янка-Бузький район) за 32 млн грн.

У 2016 році, Управління капітального будівництва вже проводило тендер на будівництво цієї туристичної бази. Тоді «Наші гроші. Львів» повідомляли, що у торгах взяли участь дві пов’язані фірми – ТОВ «Львівський будівельний холдинг» та ТОВ «ВІ. АЙ. ПІ. Будівельна компанія».


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар