У Львові згадали дітей, які померли під час вагітності або після народження. Фото

1470 0
На площі святого Юра запалили свічки.
Фото: Слід життя/Фейсбук

Фото: Слід життя/Фейсбук

Учора, 15 жовтня, Львів долучився до BabyLoss Awarness Day — Всесвітнього дня обізнаності про перинатальну втрату та горе.

Читайте також: Найважливіша у світі місія чоловіка

На площі святого Юра та безпосередньо у соборі відбулась низка заходів, зокрема, розповідь про цей день, божественна літургія.

О 19:00 учасники провели церемонію творення «Світлової Хвилі». А о 21:00 у сімейному колі запалили Стрітенську свічку та промовили молитву Праведного Митрополита Андрея за родину.

Фото: Слід життя/Фейсбук

Читайте також: Як народжують львів'янки. Репортаж із пологового будинку

З 1988 року у багатьох країнах світу (Англія, США, Австралія, Норвегія, Італія та інші) був встановлений Міжнародний день обізнаності про смерть дитини під час вагітності або після народження. Цей день припадає на 15 жовтня і відзначається щороку чисельними місцевими ініціативами. Його мета – поширювати інформацію про такі випадки, аби створити середовище із оточення, медпрацівників тощо, в якому батьки зможуть пережити втрату.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!