У Львові жителі Сихова писатимуть проекти покращення району

1506 0
Упродовж двох днів (15-16 жовтня) жителі Сихівського району писатимуть проекти покращення свого району. Кращі з них зможуть позмагатися за гранти від Британської ради.
фото:www.ceasc-bw.com

фото:www.ceasc-bw.com

Подія відбудеться в рамках тренінгів програми «Активні Громадяни» від Британської Ради, організованих «Інститутом Суспільних Ініціатив». Це програма розроблена для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку та націлена на позитивні зміни в суспільстві.

«Мета тренінгів – залучити до співпраці активних, свідомих та небайдужих жителів Львова, що готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти для покращення загального благополуччя та сталого розвитку нашої місцевості, – розповідає Ольга Палінчак, проектний менеджер «Інституту Суспільних Ініціатив», – Відтак сихівчани зможуть стати справжніми агентами змін чи навіть супергероями для свого району»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спальний чи культурний: яке майбутнє у Сихова

Кожен учасник тренінгу отримає сертифікат міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на всеукраїнських семінарах і тренінгах Британської Ради.

Під час тренінгу учасники навчаться писати власні проекти локальної соціальної дії, після чого відправлять їх на конкурс міні-грантів до Британської ради. У рамках програми «Активні громадяни» Британська Рада надає міні-гранти на реалізацію соціальних проектів обсягом до 500 фунтів (15 000 грн.).

Зареєструватися для участі у тренінгу можна до 13 жовтня за посиланням

Тренінг відбудеться в Бібліотеці №33 (м. Львів вул. Хуторівка, 24). 

15 жовтня заняття триватимуть з 11 по 17 год.

16 жовтня – з 12 по 18.

Кількість учасників обмежена та обов’язкова участь на весь час тренінгу.

Контакти - o.palinchak@sii.org.ua або ж за телефоном 073 099 13 64 (Ольга)

 

Підготувала Оксана Лісна

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар