У Львові зніматимуть фільм про батярів

3379 0
Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «Ганзафільм» контракт про надання проекту «Шляхетні волоцюги» державної фінансової підтримки розміром 18 млн 582 тис. грн., що складає 50% загальної вартості виробництва.
фото ілюстративне: соцмережі

фото ілюстративне: соцмережі

Проект повнометражного художнього фільму «Шляхетні Волоцюги» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером є Олександр Березань, продюсером – Геннадій Богук. Сценарій написано Тарасом Боровоком спільно з Дмитром Наумовим.

Читайте також: Люди Твого Міста: Батяри Радковці про Львів-Вавилон

«Фільм розкриє колорит субкультури львівських батяр через їхню мову та пісні.  Вірність дружбі й готовність до самопожертви передаються сюжетом картини через низку комічних ситуацій. Глядач спостерігатиме трансформацію свідомості молодих людей від гульвіс до серйозних, зрілих особистостей з благородною метою в житті», – інформує прес-служба Держкіно.

За словами творців стрічки, «Шляхетні Волоцюги» є фільмом-ремейком польського комедійного мюзиклу «Włóczęgi» («Бродяги») 1939 року, який знімався у Львові й став шедевром довоєнного кінематографа.

Читайте також: Місце зйомок – Львів. 15 сучасних фільмів, де місто було знімальним майданчиком

Зйомки проходитимуть у Львові та у Варшаві. Анонсують, що знімальні майданчики фільму охоплять найатмосферніші місця  –  візитівки міста. Презентація кінопроекту під час 9-го конкурсного відбору Держкіно: https://www.youtube.com/watch?v=brZqiytohrU

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також: