У Львові знову дискутуватимуть про ремонт вулиці Бандери

1142 0
Обговорення майбутнього ремонту цієї вулиці тривають понад рік.
Фотографії старого Львова

Фотографії старого Львова

Наступного тижня відбудеться чергове громадське обговорення проекту перебудови вулиці Бандери. Згідно з оголошенням на сайті Львівської міської ради, дискусію заплановано на 24 листопада. Її ініціювали депутати кількох фракцій у Львівській міській раді.

Читайте також: Отже, асфальт чи бруківка? Як львів’яни спланували оновлення вулиці Бандери. Візуалізація

Депутати пояснюють потребу в чергових слуханнях тим, що проект реконструкції вулиці «містить безліч суперечливих моментів, які потребують ширшого обговорення із залученням жителів вулиці, водіїв автотранспорту, експертних середовищ та незалежних фахівців».

Нагадаємо, в ексклюзивному інтерв’ю Tvoemisto.tv головний архітектор Львова Юліан Чаплінський заявив з приводу майбутньої реконструкції вулиці Бандери, що коли мешканці наполягатимуть на збереженні брукованого покриття  дороги, то його залишать.

Місце проведення слухань — корпус №1 Національного університету «Львівська політехніка», аудиторія 117 (м. Львів, Карпінського,2/4).

Початок заходу о 17.00. Реєстрація відбуватиметься з 16.40 до 17.00.Реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі паспорту громадянина України (для посвідчення особи та підтвердження місця реєстрації проживання).

Довідкова інформація у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Тел. 297-57-63.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар