У Львові оновлять площу Вишиваного: які роботи проведуть? Візуалізація

1355 0
У Львові з’явиться новий громадський простір. На площі Вишиваного, що в Галицькому районі міста, оновлять покриття, висадять кущі, встановлять вуличні меблі та приведуть до ладу дитячі майданчики.
фото: lviv.vgorode.ua

фото: lviv.vgorode.ua

Про це під час прес-конференції повідомила начальник міського управління урбаністики Олександра Сладкова, повідомляє прес-служба Львівської міськради

«Це район часів польської забудови. Тоді дуже добре планували громадські простори, дуже багато часу їм приділяли. Тому ми, радше, запланували толоку, а не реконструкцію», – зазначає вона. Так, тут пропонують замостити площу зеленою бруківкою, облагородити велику квадратну клумбу посередині, висадивши її кущами, а також встановити вуличні меблі та провести освітлення. «Є навіть місцеві ініціативи щодо того, щоб влаштувати тут пам’ятник Вишиваному. Чомусь люди дуже звикли до того, що всюди має бути якийсь пам’ятник, або якась цікавинка. Наразі встановлення пам’ятника не передбачається, зате ми облагородимо ту клумбу, яка вже 40 років стоїть, не виконуючи своєї функції», – додає Олександра Сладкова.

Зазначимо, що сквер знаходиться між вул.. Тютюнників та Кубійовича

Читайте також: Wi-Fi та фонтан для пиття: як у Львові облаштують площу Маланюка

За словами урбаністки, сквер уже має великі дерева, тож навіть за допомогою невеликого втручання – простого ремонту і встановлення хороших вуличних меблів – можна змусити дивитись на площу зовсім по-іншому.

Станом на зараз, розроблено проект оновлення площі, який незабаром піддадуть експертизі. Зараз також друкують буклети для ознайомлення мешканців з проектом. Ініціатори наполягають і на проведенні громадських обговорень, хоча вже зараз активно спілкуються із мешканцями в процесі дослідження ділянки під проект. Почати ж утілювати ідею в життя планують уже наступного місяця. За словами голови Галицької РА Ірини Іванчини, на це з міського бюджету виділили 700 тис грн.

Читайте також: Львів’янам представлять проекти облаштування скверу пам’яті Героїв Майдану

Проект того, як виглядатиме оновлена площа надали у прес-службі міськради. Пропонуємо їх переглянути: 

Нагадаємо, улітку у Львові планують облаштувати зупинку громадського транспорту на вулиці Дорошенка. Відтак у центрі міста з'явиться іще один громадський простір. Про це Tvoemisto.tv розповіла голова Галицької районної адміністрації Ірина Іванчина.

Опублікувала Мар’яна Федина


Читайте також: