У Львові з’явиться "Креативний квартал": особливості

2605 0
У Львові створять ще один громадський простір «Креативний квартал», де містяни зможуть спілкуватися, відпочивати, працювати та обмінюватися ідеями.
фото: uk.wikipedia.org, yak-prosto.com, alex-shutyuk.livejournal.com

фото: uk.wikipedia.org, yak-prosto.com, alex-shutyuk.livejournal.com

Проект «Креативний квартал» – це великий комплекс з коворкінгом, стартап-боксами, залами для майстер-класів та заходів, творчими майстернями, центром з розвитку дітей, поштовим відділенням, прес-центром, еко-парком, парковкою тощо.

Читайте також: Чотири унікальні громадські простори Львова: локації, особливості

Відповідне рішення про створення цього інноваційного хабу на вул. Вітовського, 57 у Львові прийнято під час пленарного засідання сесії міськради. Квартал стане місцем зустрічі, спільної роботи і розвитку львівських представників технологічної та креативної спільнот, а також підприємців та тих, хто хоче ними стати.

Читайте також: У Львові облаштовують унікальний простір. 10 фотодоказів

Завдання проекту полягає у тому, щоб запустити сценарій інноваційної економіки в країні, перетворивши Львів у Центр креативного підприємництва та Startup City. Реалізовуватимуть його спільно з глобальними інноваційними компаніями, такими як Intel, Cisco, Microsoft, Hewlett-Packard, Ericsson, а таком за підтримки УКУ, LvBS, Дзиги, Музею Ідей, – інформує прес-служба міста.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!