У Львові скоротили терміни гідравлічних випробувань

910 0
Наступного року гідравлічні випробування триватимуть не більше трьох тижнів.
фото: nkontrol.org.ua

фото: nkontrol.org.ua

Терміни гідравлічних випробувань скоротили до трьох тижнів. Відповідне рішення з правками ухвалили під час пленарного засідання депутати ЛМР.

Такі правки внесли під час розгляду петиції про відмову від гідравлічних випробувань, які щорічно в період квітня-травня проводять у Львові. Термін випробувань можуть продовжити за умови, якщо виникатимуть аварійні ситуації. 

«Гідравліка інженерних мереж дає можливість побачити, де є проблеми, які можна виправити і спокійно ввійти в зимовий період. 80% мереж є в поганому стані. Вони щороку ремонтуються, але необхідно значно більше грошей. Гідравлічні випробування треба проводити якісно і це вимагає щонайменше три тижні часу», – повідомила керівниця департаменту інженерного господарства та інфраструктури Ірина Маруняк.

За її словами, за час гідравлічних випробувань, які цього року відбувалися впродовж квітня-травня, виявили 96 витоків і 106 недоліків. Крім цього, деякі будинки поступово переходять на індивідуальні котельні, а нові будують із індивідуальною системою опалення.

Читайте також: Чи можна у Львові обійтися без гідравлічних випробувань

Нагадаємо, цього року гідравлічні випробування у Львові розпочали 23 квітня. Внаслідок цього більшість мешканців Львова більше, ніж на місцяь залишились без гарячої води. Наступного дня львів’яни зареєстрували петицію проти довготривалого відключення гарячого водопостачання у місті.

 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар