У мережі стартував флешмоб «Горішні Плавні – це круто!»

2859 0
У мережі розпочався флешмоб на підтримку нової назви Комсомольська, який у результаті декомунізації став Горішніми Плавнями. Активісти пропонують сфотографуватися з плакатом «Горішні Плавні – це круто!», тим самим підтримати історичну назву міста. Всі фото розміщують у соцмережах із хештегом ГорішніПлавні.
фото: 24tv.ua

фото: 24tv.ua

Флешмоб уже підтримали такі відомі особистості як Марія Бурмака, Володимир В'ятрович та Олесь Доній. Також людей із плакатами на підтримку Горішніх Плавнів можна було побачити в центрі Києва учора на Мегамарші вишиванок у день народження столиці.

Окрім того активісти закликають відвідати це містечко, щоб на власні очі переконатися що нова назва йому пасує більше. Тим паше, що насувається період відпусток, а Горішні Плавні розташовуються на лівому березі Дніпра і мають чудові краєвиди.

Зазначимо, прямого залізничного сполучення зі Львова до Горішних Плавней немає. Проте можна дістатися прямим потягом до Кременчука. Також  є кілька потягів зі Львова до Полтави. Горішні плавні розташовуються за 16 км від міста Кременчука і за 90 км від обласного центру – Полтави.

Самі ж мешканці міста обурені рішенням нардепів і не одобрюють назву Горіші Плавні, а місцева влада навіть готує позов до суду.

Слідкувати за флешмобом можна на сторінці Горішні Плавні у Фейсбук. Також можна завантажити трафарет для фото.

За матеріалами: facebook.com/Horishni, 24tv.ua, novyni.com.ua.


Читайте також: