Як в Україні пропонують убезпечити ліві повороти на дорогах

1490 0
Пропозиція Мінрегіонбуду допоможе на 50% зменшити кількість аварій та заторів.
Ілюстративне фото

Ілюстративне фото

У Мінрегіоні пропонують влаштовувати на ділянках дороги з меншою інтенсивністю безпечні ліві повороти в одному рівні. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Читайте також: На нерегульованих переходах будуватимуть острівці безпеки

За його словами, ліві повороти через зустрічний потік машин сьогодні вважаються одними з найнебезпечніших. Згідно з чинними ДБНами, на дорогах із інтенсивним рухом (понад 11 тис. авто на добу) транспортні розв’язки необхідно обов’язково проектувати в різних рівнях.

На дорогах із меншою інтенсивністю машин пропонують облаштовувати додаткове місце з лівого боку проїзної частини, щоб авто мало можливість маневрувати. Це допоможе на 50% зменшити кількість аварій та заторів. Таку практику застосовують у Штатах та Італії.

Нагадаємо, на в’їздах у міста і села пропонують встановлювати штучні острівці для зниження швидкості, а для заспокоєння трафіку – спеціальні виступи.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!