У міській раді розповіли, чому в дитсадках Львова не вистачає місць

1051 0
У дитсадках Львова не зникають черги, а місць постійно не вистачає. У міській раді розповіли про причини проблеми.
ілюстративне фото: demura.tv

ілюстративне фото: demura.tv

У міській раді вважають, що в дитячих садках Львова постійно не вистачає місць через те, що там навчаються діти, які вже досягли шкільного віку. Також до львівських садочків приводять дітей мешканці з навколишніх сіл. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«На сьогоднішній день ми маємо 1 тис. дітей, які виховуються в наших садках і не є мешканцями Львова, тобто з навколишніх сіл біля Львова. Окрім того ми маємо ще одну доволі гостру проблему, це є 1 тис. дітей, яких батьки не віддали до першого класу у цьому навчальному році. Тобто, дітям виповнилося 6 років, але батьки виявили бажання залишити на повторний рік у дошкільних навчальних закладах. Це є 2 тис. дітей, які, фактично, могли би  вивільнити місця для дітей, яким виповнилося 3 роки», – розповіла Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.

Читайте також: Львівським батькам радять віддавати в школу дітей з шести років

Нагадаємо, в. о. начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик розповіла про альтернативи для батьків, діти яких не потраплять до числа зарахованих в дитсадки з 1-го вересня 2017-го року: «Намагаємося допомогти батькам таким чином, що будемо відкривати групи короткотривалого перебування, куди батьки зможуть відвести свою дитину на 4 години з 9:00 до 13:00 або з 14:00 до 18:00. Такі групи функціонували і в цьому році. Їх було 33, а за необхідності вони відкриваються і в більшій кількості. В цьому році планується відкрити такі групи у всіх дитсадках».

За її словами, в кожній групі може буде до 20 дітей. Якщо батьки вирішили віддати свою дитину в групу короткотривалого перебування, то вони можуть звернутися в найближчий дошкільний навчальний заклад і написати заяву на зарахування. Тоді відкривається група в найближчій школі, або в цьому ж дошкільному закладі, або ж при позашкільному навчальному закладі.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!