У МВС опублікували прейскурант усіх послуг. Перелік

3406 0
Прейскурант опублікували, щоб уникнути корупції.
Фото: Facebook

Фото: Facebook

У сервісних центрах МВС опублікували вартість найбільш поширених послуг, щоб попередити посередництво та ошукання громадян. Про це повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС України.

Серед основних послуг сервісних центрів МВС – видача та заміна водійського посвідчення, реєстрація, перереєстрація та зняття з обліку транспортних засобів, зберігання та замовлення індивідуальних номерних знаків та інші.

Вартість заміни посвідчення водія коштує 201 гривню, а отримання посвідчення водія вперше – 227 гривень. Відновлення втраченого свідоцтва про реєстрацію авто – від 353 до 391 гривні в залежності від країни виробництва.

А перша реєстрація транспортного засобу, залежно від країни виробництва – від 481 до 519 гривень. Довідку про несудимість можна замовити безкоштовно та онлайн.

Читайте також: В Україні змінили календар державних свят: 2-ге травня – робочий день

У сервісних центрах зазначають, що уся інформація про ціни вказана станом на листопад 2017 року – вона може бути змінена. Вартість адміністративної послуги без урахування податку на додану вартість та вартість бланків і номерних знаків сплачується згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 795 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання».

З додатковими питаннями просять звертатися за телефоном (044) 290-19-88 або написати на сторінку Головного сервісного центру МВС у Фейсбуці.

Свідків корупційних дій просять писати на пошту info@hsc.gov.ua або зателефонувати на 102.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!