У Нацполіцію повідомили про порушення виборчого процесу у Львівській області

758 0
Упродовж доби до поліції надійшло 57 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом в Україні.
Фото: Радіо Свобода

Фото: Радіо Свобода

До Нацполіції за останню добу надійшло повідомлення про порушення виборчого процесу у Львівській області.

Як повідомляє Національна поліція України, за добу поліцейські відкрили одне кримінальне провадження за фактом порушення виборчого процесу.

Читайте також: Як проголосувати на місцевих виборах тим, хто захворів або має підозру на Covid-19. Роз’яснення

Усього упродовж доби до поліції надійшло 57 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. Найбільше повідомлень зафіксовано у Закарпатській та Київській – 10, 7 – у Волинській, 6 – в Одеській, 5 – у Дніпропетровській, 4 – у Донецькій, 3 – у м. Києві, по 2 – у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській, по 1 – у Кіровоградській, Луганській, Львівській, Рівненській, Сумській та Харківській областях.

З початку виборчого процесу територіальні органи Нацполіції зареєстрували 438 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом.

Усього до ЄРДР внесено відомості щодо 43 кримінальних правопорушень: 25 – пов’язані з порушенням виборчого законодавства, 18 – пов’язані з виборчим процесом.

Нагадаємо, Верховна Рада скасувала норму про обов’язкову подачу під час реєстрації кандидатів у депутати на місцевих виборах довідки про наявність чи відсутність судимості.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!