У Раді пропонують продавати українцям SIM-карти за паспортом. Доповнено

640 0
Якщо проект приймуть, то українцям необхідно буде укласти договори з операторами до 1 січня 2024 року.

Депутати від партії «Слуга народу» внесли до Верховної Ради законопроєкт №1083, в якому пропонують продавати SIM-карти за паспортом. Про це повідомляють на сайті Ліга. Новини.

Починаючи з 2024 роки, українці повинні будуть укладати договір з оператором і реєструвати телефон при купівлі SIM-карти. Під час реєстрації абонент передаватиме оператору персональні дані.

Якщо проект приймуть, то українцям необхідно буде укласти договори з операторами до 1 січня 2024 року. Після цієї дати всі оператори зобов'язані призупинити надання послуг незареєстрованим абонентам.

Читайте також: Укрзалізницю можуть розділити на три частини. Що це означає 

Крім цього, депутати запропонували боротися з телефонами, які нелегально завезли на територію України. Згідно п. 11 ст. 25 проекту, відсутність в Системі контролю IMEI оригінального коду телефону є підставою для блокування оператором доступу до мережі.

Доповнено

Міністр цифрової інформації Михайло Федоров повідомив Liga.net, що законопроєкт випадково потрапив у Раду. Його вже відкликали та будуть кардинально переробляти.<a href="http://www.liga.net/">Источник</a>
 

 Читайте також: