Політична реклама

У реєстраційних службах запровадять електронну систему керування чергою

1018 0
У реєстраційних службах найбільших міст України будуть встановлені електронні системи керування чергою. Про це повідомили у прес-службі Державної реєстраційної служби.

«Ми покращуємо умови і робимо наші послуги більш доступними для громадян. Наступний наш крок – це встановлення обладнання для електронної черги. Навіть якщо до нас одночасно прийшло багато людей, вони будуть знати, за ким вони, скільки часу їм потрібно, до якого оператора звертатися», - зазначив голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона.

Він також додав, що вже до кінця нинішнього року планується встановити обладнання в усіх великих містах України. Загалом це буде близько 180 комплектів.

Нагадуємо, 21 серпня у столиці в приміщенні Бюро технічної інвентаризації за адресою вул. Трьохсвятительська, 4-в відкриється п’ятий підрозділ реєстраційної служби Головного управління юстиції в місті Києві, де здійснюватиметься реєстрація речових прав на нерухоме майно.

П’яте відділення стане першим у столиці, де працюватиме електронна система керування чергою.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!