У львівському ресторані на весіллі отруїлося п'ятеро людей

2822 1
Чим саме отруїлися відвідувачі ресторану «Панська чарка», поки що невідомо.
фото: eatsmart.ua

фото: eatsmart.ua

У Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню госпіталізовано п'ятьох осіб з попереднім діагнозом харчова токсикоіфекція, гостра кишкова інфекція. Усі вони харчувалися в ресторані «Панська чарка», де святкували весілля. У меню були як страви закладу, так і ті, що приготували в домашніх умовах, у тому числі випічка.

Спочатку прес-служба ЛМР повідомляла про чотирьох постраждалих. За інформацією «Львівського порталу», сьогодні до лікарні звернувся ще один хворий.

Читайте також: Львівські ринки після масового отруєння не перевіряють

Як йдеться у сюжеті ТСН, отруїлися наречені та троє їхніх гостей. Претензій до закладу вони не мають і припускають, що отруїлися домашньою випічкою. Усі зразки їжі віддали на аналіз.

У коментарі Zaxid.net адміністратор ресторану уточнив, що сьогодні, 17 жовтня в закладі мають провести лабораторні дослідження, щоб визначити причину отруєння, результати яких повідомлять згодом.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
17 Жовтня, 2017 21:22
Панська Чарка Офіційна позиція ресторану «Панська Чарка» щодо госпіталізації 4 гостей ресторану 16
жовтня 2017 року.
Адміністрація ресторану «Панська Чарка» повідомляє громадськість про те, що 14.10.2017
року в закладі відбулася урочиста подія, на якій було присутньо 30 гостей. Напередодні події 13.10.17 року замовник Жулевич Назар Володимирович звернувся до адміністрації закладу з проханням включити в бенкетне меню страви власного приготування, а саме: кремове солодке, пляцки в асортименті, торти, фрукти, алкоголь.
В розписці пан Жулевич заявив, що скарг до закладу «Панська Чарка» не має.
Фотокопію підписаної розписки додаємо.
16.10.17 о 22.55 було госпіталізовано у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню
чотирьох відвідувачів ресторану «Панська чарка» віком від 18 до 25 років, які були гостями на вищезгаданому бенкеті в ресторані.
Всі страви в «Панській Чарці» готувалися відповідно до санітарно-епідеміологічних норм, які перевіряються в ресторані на постійних умовах.
Ми проводимо всі необхідні заходи та перевірки нашого ресторану.