У шістдесяти будинках Львова не працюють протипожежні системи

962 0
Йдеться про будинки, що мають від 10 до 16 поверхів.
ілюстративне фото: euroservis.com.ua

ілюстративне фото: euroservis.com.ua

На Львівщині триває позапланова перевірка житлових будинків підвищеної поверховості. Від лютого цього року працівники ГУ ДСНС перевірили 72 будинки, 60 з них не мають справної протипожежної системи. Про це під час пресконференції повідомив керівник відділу нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту і ліцензування ГУ ДСНС України у Львівській області Максим Петрук.

«Наразі перевірили 72 будинки. За результатами, вже 36 посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності і подали два позови до адміністративного суду про призупинення експлуатації певних частин будинків через неналежний стан протипожежної системи. У 60 будинках протипожежна система не працює протягом довгого часу. А відновлення потребує значних коштів», – каже він.

Читайти також: У Чишках біля Львова горіло хімпідприємство. Фото. Відео

Окрім цього, за словами Максима Петрука, мешканці або експлуататори самі часом породжують проблеми в будинках. Люди переплановують комірки та інші приміщення, а на поверхах та шафах із інженерним обладнанням залишають сміття та деякі сторонні предмети, що є порушенням в утриманні мереж та приміщень.

Загалом у місті та області експлуатують 111 багатоповерхівок висотою 26-45 м, переважно від 10 до 16 поверхів. Вони складні в архітектурно-планувальних рішеннях і тим, що мають багато інженерних мереж. Найбільше таких будинків у Львові розташовано в Сихівському районі – 37. У Шевченківському – 26, Франківському – 20, Залізничному – 9, Личаківському – 5.

Ольга КовальЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!