У Соборі св. Юра виставлять чудотворну "плачучу" ікону

3696 0
З нагоди завершення місяця травня – місяця почитання Богородиці, у неділю, 31 травня 2015 року, в Архикатедральному Соборі св. Юра (площа св. Юра, 5) буде опущено для почитання чудотворну ікону Теребовлянської Матері Божої. Молитва до образу розпочнеться о 17.00 год.
Фото - ua.photoclub.com.ua, sobor-svyura.lviv.ua

Фото - ua.photoclub.com.ua, sobor-svyura.lviv.ua

Також відбудеться традиційний обхід з іконою навколо храму, під час якого священики Архикатедрального Собору св. Юра благословлятимуть місто і його мешканців. До ікони Божої Матері буде прикріплений п’ятнадцятиметровий вельон, як символ дівочої чистоти, який на своїх руках нестимуть дівчата, повідомляє Духовна велич Львова.

«Після обходу вельон розстелять і дівчата зможуть покласти на нього свої віночки перед образом Богородиці. Віночки символізуватимуть дівочу долю, яку ті віддадуть під опіку Матері Божій. Це надзвичайна нагода для кожної дівчини випросити собі добру долю перед чудотворним образом» - розповідає о. Роман Кравчик, адміністратор Архикатедрального собору св. Юра.

Організатори запрошують дівчат нести і підтримувати вельон, а хлопців на своїх юнацьких раменах – саму ікону.

Довідка:

Теребовлянська Чудотворна ікона Божої Матері ― одна із найстаріших (XVII ст.) «плачучих» ікон України. Під час свого візиту в Україну, перебуваючи у Львові, перед нею молився Папа Римський Іван-Павло II. 25 червня 2001 року Святіший Отець коронував Теребовлянську чудотворну ікону Пресвятої Богородиці. Образ виставляють до почитання у Архикатедральному соборі св. Юра щороку наприкінці травня.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар