У центрі Львова відреставрували ще одні дерев'яні двері. Фото до і після

1092 0
Будівлю на вулиці Друкарській, 3 звели у 1898 році за проектом Івана Левинського.
фото: Архітектурно-археологічна служба Львова

фото: Архітектурно-археологічна служба Львова

На вулиці Друкарській, 3 відновили дерев'яні вхідні двері. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Архітектурно-археологічна служба Львова.

На дверях встановили нові ґратки, які виконали за аналогом присутніх у Львові зразків історизму. Саму будівлю звели у 1898 році за проектом Івана Левинського. Її фасад оздоблює скульптура Богородиці.

Читайте також: У Львові відреставрували вже 11 історичних брам. Фото до і після

Нагадаємо, що у 2018 році у Львові мали відреставрувати 50 брам за програмою співфінансування мешканцями та міською радою. Вдалось відреставрувати вхідні двері будинку на пл. Старий Ринок, 2, дерев’яні брами в будинках на вул. Залізнична, 4вул. Павлова, 11, вул. Котляревського, 15вул. Лисенка, 3 (дві брами), на вул. Кониського, 5вул. Архітекторська, 3 (три брами), вул. Чупринки, 46вул. Дорошенка, 22Січових Стрільців, 21і вул. Козланюка, 8пл. Ринок, 14вул. Смольського, 3 а також металеві брами на вул. Головацького, 22 та вул. Котляревського, 45 і вул. Лисенка, 33. Від частини заявок відмовилися самі мешканці, ще кілька брам не встигли відреставрувати через брак майстрів.

Львівська міська рада продовжила проект на наступний рік. Зголоситись до участі в програмі можна до 29 березня за адресою: вул. Валова, 20, ЛКП «Археологічно-архітектурна служба».


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар