У ведмежому притулку «Домажир» планують встановити всеукраїнський рекорд

1401 0
Притулок для ведмедів на Львівщині хоче побити рекорд швейцарського притулку.
Фото: Катерини Хорощак

Фото: Катерини Хорощак

На День Незалежності у ведмежому притулку «Домажир» планують встановити рекорд – в один день в один час зібрати більше 500 людей з прізвищами Ведмідь, Медвідь і спільнокореневими з усієї України, а також підписати декларацію про активну охорону бурих ведмедів. Про це повідомляють організатори.

Читайте також: У притулку Домажир волонтери облаштували житло для ведмедів. Фоторепортаж

Нині у притулку перебувають 11 ведмедів, а невдовзі привезуть ще одного. Щоб привернути увагу громадськості до проблеми захисту бурих ведмедів, організатори вирішили побити рекорд, який нещодавно встановив ведмежий притулок у Швейцарії.

Усім учасниками та гостям, які завітають, у цей день, до притулку, організатори обіцяють провести цікаву екскурсію. Щоб долучитись до встановлення рекорду, потрібно зареєструватися за посиланням. Притулок працюватиме з10:00 до 22:00.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!