Учасників пробного ЗНО просять пройти тести вдома. Як це зробити

1821 0
Кабмін скасував пробне ЗНО за два дні до його проведення.
Фото: Alexis Brown / Unsplash

Фото: Alexis Brown / Unsplash

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти звернувся до учасників пробного ЗНО і закликав 15 і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО, а пройти тестування вдома. 

«Напередодні ми повідомляли про готовність пунктів проведення пробного ЗНО до тестування. З огляду на ситуацію, що склалася, ми пропонуємо учасникам пройти тестування вдома:

15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

  •   Виконати завдання тестового зошита.
  •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  •   Отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

  •   Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
  •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  •   Отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом  намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня» пояснили у Центрі.

Читайте також: Освітній омбудсмен заявив про загрозу скасування ЗНО в Україні

Учасників ЗНО запевняють, що експерти Українського центру оцінювання освіти за підтримки ГС «Освіторія», МФ «Відродження» детально розберуть кожне завдання 4-х надпопулярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році. 

Інформацію про можливість отримання тестових зошитів учасники зможуть отримати в своїх особистих кабінетах.

Нагадаємо, пізно ввечері на сайті Кабінету міністрів України з’явилася новина про внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, якими було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!