Учасники АТО самі визначать, хто з них отримає ділянки на Замарстинівській

1593 0
Львівська ОДА затвердила детальний план території по вул. Замарстинівській в районі траси Львів – Брюховичі, виділеної бійцям.

Відповідне розпорядження  голови ОДА опубліковано 24-го липня. Того ж дня з учасниками кооперативу «Патріот-3», що створили учасники АТО, провели зустріч. На ній обговорили спосіб закріплення ділянок за бійцями та їхніми родинами. 
 
«Визначили дату проведення комісії, на якій від кооперативу подадуть відповідну заяву із списком осіб, що претендують на отримання земельних ділянок. Для уникнення зловживань із надання землі та прозорості процедури отримання ділянок, список людей перевірять робочою групою щодо їх приналежності до АТО»,  повідомила прес-служба ЛОДА.
 
Сформувати список та перевірити інформацію мають впродовж тижня. 
 
Нагадаємо, детальний план території розроблений на розпорядження голови ОДА. Планування території передбачає розміщення 143 ділянок під потреби учасників АТО. На цих ділянках можуть зводитися дачні будинки, але не житлова забудова.

14 червня відбулися громадські слухання з обговорення детального плану. Там представники кооперативу «Патріот-3» сформували звернення до голови ОДА з проханням закріпити цей проект за учасниками кооперативу. На засіданні також були представники садового товариства «Лісова галявина», які критикували задум будівництва на цій території.

Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар