На правах реклами

«Живі» підручники та перевернуті уроки. Чим дивує школа англійської мови у Львові

2071 0
Про систему перевернутих уроків і змішаного навчання, «живі» підручники та нові способи мотивації для дітей, Tvoemisto.tv розповіла викладачка Green Country English School Марія Федак.
фото: Green Country

фото: Green Country

У вашій школі англійської Green Country працює система перевернутих уроків і змішаного навчання. У чому її особливості?

Вона поєднує у собі навчання онлайн та в класі. Учні ознайомлюються вдома самостійно з матеріалом завдяки спеціально розробленій онлайн-платформі — у Green Country ми називаємо цей процес селф-стаді. Потім у класі учні можуть попрактикувати та закріпити отримані знання разом зі викладачем.

Чому ви обрали саме цю систему?

Зараз у світі багато говорять про лідерство, постійне навчання та саморозвиток, з чим у дорослих часом виникають труднощі. Тож у себе в школі ми намагаємося навчити дітей самостійності, відповідальності та привити їм бажання вчитися самотужки. Крім того, завдяки такому підходу кожен має можливість засвоювати матеріал у зручному для нього темпі — чи за 20 хвилин, чи за дві години. Усі питання, які в них виникають у цьому процесі, учні можуть потім задати викладачеві, який стає для них не єдиним джерелом знань, а ментором.

За що тоді платять гроші батьки, якщо діти вчаться самостійно?

Насправді учні вдома лише ознайомлюються з матеріалом — це ніби тренажер, на якому можна помилятися безліч разів. На заняттях з викладачами вони мають більше практики.

Зараз багато говорять про те, що інформація в підручниках є застарілою, оскільки світ змінюється дуже динамічно. Як ви вирішуєте цю проблему? Як зацікавлюєте дітей?

Для того, щоб дітям було справді цікаво навчатись, ми маємо власні так звані «живі» підручники з актуальними темами, адаптованими під потреби сучасних дітей.

Як ви мотивуєте дітей вчитися?

Як показує досвід, учні самі із задоволенням готуються до занять, якщо завдання цікаво оформлені, інтерактивні, включають різноманітні практичні вправи та ігри. Також у нашій школі є своєрідна «зарплата» для дітей у місцевій валюті — «кантриках». Її можна отримати за активну роботу та виконане селф-стаді, а потім витратити на щось цікаве у нашій крамничці Yellow Shop.

Якщо в дитини все добре з граматикою і потрібно лише більше попрактикувати розмовну мову, що ви можете їй запропонувати?

Для цього ми створили спеціальний розмовний курс із носіями мови, що працює по суботах. Під час навчання на такому курсі можна попрактикувати англійську за допомогою проєктних робіт для пояснення та візуалізації наукових явищ.

У Львові школи Green Country працюють за адресами: вул. Коперника, 50, вул. Левицького, 4, просп. Червоної Калини, 72. Більше про школу можна дізнатися за посиланням.

Розмовляла Христина Кучерява