Учнів і вчителів із підвищеною температурою до шкіл із 1 вересня не пускатимуть

3999 0
Діти будуть зобов’язані приходити до шкіл у масках, а у навчальних закладах мають обов’язково стояти антисептики.
Фото: Freepik

Фото: Freepik

Міністерство охорони здоров’я розробляє правила навчання у школах з 1 вересня 2020 року в умовах карантину. Про це повідомив очільник відомства Максим Степанов під час онлайн-брифінгу 15 липня.

«Буде обов’язковим вимірювання температури для всіх працівників, які приходять на роботу до навчальних закладів, обов’язкове вимірювання температури для дітей», – каже він.

Читайте також: «Вдягаю костюм і їду». Сімейна лікарка про паніку пацієнтів та роботу під час пандемії

За словами міністра, за температури 37,2 і вище ані працівників, ані дітей не допускатимуть до навчальних закладів. Також діти будуть зобов’язані приходити до шкіл у масках, а у навчальних закладах мають обов’язково стояти антисептики.

«Я маю надію, що на наступному тижні всі ці правила вже будуть нами розроблені, і ми будемо подавати їх на затвердження для того, щоб заздалегідь всі знали, в який спосіб будуть навчатися наші діти», – додав він.

Максим Степанов також зазначив, що завчасна розробка цих правил дасть змогу власникам навчальних закладів підготуватися до навчального року з 1 вересня.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!