Україна у матчі з Фінляндією здобула першу перемогу у відборі до ЧС-2022

989 0
Збірна України перемогла фінську збірну з рахунком 2:1.

Збірна України втримала перемогу у матчі відбору на Чемпіонат світу з футболу 2022 року, перемігши Фінляндію з рахунком 2:1. Матч пройшов у Хельсінкі 9 жовтня. Наразі українські футболісти мають 8 очок і друге місце, пише Футбол 24.

На 4-й хвилині матчу Україна відкрила рахунок. Андрій Ярмоленко забив м’яч у ворота Градецкі. Але на 29-1 хвилині фіни відігралися. І ось черговий м’яч у воротах фінської збірної на 34-й хвилині забив Роман Яремчук. Цей гол став останнім у матчі.

Відтак, Україна здобула першу перемогу на чемпіонаті світу, набравши 8 очок. У фінів наразі 5 балів, але менше на матч.

Наступну гру «синьо-жовті» проведуть у Львові 12 жовтня проти Боснії і Герцоговини.