Україна змінила умови оформлення електронної візи для іноземців

949 0
Із 1 листопада замість 85 доларів за оформлення разової е-Візи треба буде заплатити лише 20 доларів.
Фото: travelby.com.ua

Фото: travelby.com.ua

Україна змінила процедуру оформлення електронних віз для іноземців і знизила їхню вартість. Відповідне рішення ухвалив уряд, і про це повідомили у Міністерстві закордонних справ України.

Так, із 1 листопада замість 85 доларів за оформлення разової е-Візи треба буде заплатити лише 20 доларів. На додаток до наявної разової е-Візи з’явиться новий тип: е-Віза для дворазового в’їзду. Вона обійдеться у 30 доларів.

Читайте також: В Україні запрацював безвіз із Таїландом

Щодо термінів, то заявник зможе вибрати бажану процедуру оформлення е-Візи: звичайний або терміновий порядок (з подвоєнням тарифної ставки у разі термінової процедури). Термінове оформлення займатиме лише один робочий день, а звичайна процедура розгляду становитиме три робочі дні (досі термін розгляду візових клопотань сягав девять днів).

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зазначив, що важливо, щоби в іноземців, у яких зустріч з нашою країною починається з отримання української візи, це перше враження було позитивним.

«Україна має асоціюватися в іноземців зі зручними, швидкими електронними сервісами. Так ми не лише перезавантажимо туристичну галузь, але й стимулюємо надходження в Україну іноземних інвестицій, розвиток торгівлі, посилення міжлюдських контактів, і загалом робимо бренд «Україна» більш новітнім і привабливим», – додав він.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!