Українська платіжна система «ЛЕО» отримала статус міжнародної

1160 1
Це дозволить їй здійснювати міжнародні грошові перекази та працювати напряму з іноземними контрагентами.
Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Національний банк України надав статус міжнародної внутрішньодержавній платіжній системі «ЛЕО». Про це ідеться в повідомленні на сайті регулятора, передає finance.ua.

У 2016 році компанія отримала ліцензію НБУ на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, а вже 3 січня 2017 року НБУ затвердив реєстрацію правил внутрішньодержавної платіжної системи ЛЕО.

Читайте також: ПриватБанк запустив безкоштовні грошові перекази з Польщі в Україну

Новий статус дає МПС «LЕО» право здійснювати міжнародні грошові перекази, працювати на території інших країн, працювати безпосередньо з іноземними контрагентами.

Розрахунковими банками МПС ЛЕО є державний банк АБ «Укргазбанк» та комерційний банк АТ АКБ «Конкорд».

У планах у МПС «LЕО» вийти на ринок міжнародних грошових переказів, тим самим збільшивши масштаби роботи як з бізнесом, так і з кінцевим споживачем.

МПС «LЕО» належить ТОВ «ФК Леогеймінг Пей», заснованій у 2013 році.


Читайте також:
12 Травня, 2019 13:21
666 ... про українку фінансову "систему" -- ".. хто там був -- не забуде ... " ... от і я кажу -- с.укой буду , як забуду ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!