Українські виконавці заспівають у пам'ять про Кузьму на Арені Львів

14334 0
21 червня на стадіоні «Арена Львів» відбудеться концерт пам’яті Андрія Кузьменка (Кузьми). У продажу вже з'явилися квитки на концерт, присвячений вшануванню пам'яті українського рок-музиканта, а також оголошено повний список його учасників.

На сцену Арени-Львів вийдуть поруч  із музикантами групи Скрябін, які були надійним тилом Кузьми впродовж багатьох років, також і колеги Андрія – Брати Гадюкіни, Святослав Вакарчук, Тарас Чубай, Руслана, Олександр Положинський, гурт «O.Torvald», Фагот (ТНМК), Олександр Пономарьов, Наталія Могилевська, Віктор Павлик, гурти «Скай», «Пающіє Труси», «Антитіла». Всі артисти виконають пісні гурту «Скрябін».

Читайте також: 5 тез Кузьми про Україну та майбутнє. Відео

Нагадаємо, 2 лютого цього року в автокатастрофі трагічно загинув лідер українського гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко. На чисельні прохання друзів Кузьми, та за згодою його сім’ї, 20 травня в столичному Палаці Спорту відбудеться великий концерт – триб’ют Пам’яті Кузьми Скрябіна. Зважаючи на важливість Львова у житті Кузьми і вплив «малої батьківщини» співака на його формування як особистості, великий концерт пам’яті відбудеться тепер ще й на найбільшому майданчику міста – стадіоні «Арена Львів».

Квитки на Концерт Пам’яті Кузьми можна придбати на сайті kasa.in.ua та у касах міста.

Вартість – від 150 грн.  Початок – о 20:00 (вхід – з 18.00).    

Фото: www.neformat.com.ua, ukrfoto.net, kp.ua, fadiez.com.ua, gloss.ua, veddro.com.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також: