Українцям дозволять оформляти субсидії «заднім числом»

1959 0
Українцям, які звернулися за субсидіями протягом двох місяців з початку опалювального сезону, компенсація на послуги ЖКГ буде нараховуватися з початку сезону. Про це заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін.

Якщо сім’я вперше звернулась за субсидією протягом двох місяців з початку опалювального сезону, субсидія призначається з початку опалювального періоду.

«Таким чином, якщо сім’я звернеться за субсидією до 10 грудня цього року, субсидія їй буде призначена, починаючи з жовтня 2015 року» , – цитує Мущиніна прес-служба Міністерства соціальної політики.

Станом на листопад загальна кількість субсидованих громадян – близько 4,3 млн сімей, з них 4,2 млн сімей отримали компенсації за новими правилами. В органах соціального захисту розглядається близько 320 тис. заяв на призначення субсидій.

Читайте також: Українці зможуть уникнути відключення газу за борги

Найбільшу кількість допомоги нарахували в Дніпропетровській (315,3 тис.), Львівській (274,2 тис.), Харківській (267,2 тис.), Полтавській (256,5 тис.), Сумській (227,1 тис.), Вінницькій (218,2 тис.) та Донецькій (200 тис.) областях.

У той же час заступник міністра соцполітики окремо відзначив, що сім’ям, яким призначено субсидію до початку опалювального періоду, автоматично перерахований її розмір на опалювальний період з урахуванням послуги опалення житла.

«За таких умов, середній розмір субсидій зростає з 100-150 гривень в неопалювальний період до 2000-2500 гривень в опалювальний період», – сказав Мущинін.

Джерело:finance.ua

Опублікувала Мар’яна Федина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!