Відтепер українцям видаватимуть лише біометричні закордонні паспорти

5743 0
Від учора, 24-го листопада, в Україні виготовлятимуть і оформлюватимуть лише закордонні паспорти із електронним носієм. Видачу документів для виїзду за кордон старого зразка припинили.
Фото: radio24.ua

Фото: radio24.ua

«Виготовлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон без біометричних даних (без електронного носія) вже не здійснюється. Тепер оформлятимуться і виготовлятимуться лише паспорти громадянина України для виїзду за кордон із безконтактним електронним носієм»,  повідомляють на офіційній сторінці Головного управління ДМС у Львівській області. 

Як зазначила у коментарі Tvoemisto.tv Марта Комарницька, речниця Львівського обласного управління міграційної служби, біометричні закордонні паспорти видаватимуть також і дітям, починаючи з 1-го місяця після народження.

Читайте також: Де у Львові можна оформити біометричні документи: локації, вартість, перелік документів

Нагадаємо, з 1 листопада, громадяни України можуть отримати ID-карту, яка замінить внутрішній паспорт, що не містить безконтактного електронного носія, у центрах надання адміністративних послуг. Додамо, у Львові оформлення ID-паспортів усім охочим призупинено для уникнення ажіотажу і великих черг. Натомість створили перелік осіб, які вже мають право на отримання нового паспорта.

Опублікувала Людмила Рубцова


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар