Укравтодор пропонує громадськості відслідковувати ремонт доріг

1156 0
Укравтодор продовжує залучати громадськість до контролю за роботою дорожників у регіонах – до 29 квітня Держагенство зобов’язало керівництво Служб автодоріг в усіх областях заснувати при своїх відомствах Громадські ради.

Про це йдеться на головному сайті підприємства.

Відповідний наказ разом з примірним положенням було затверджено Головою Укравтодору Андрієм Батищевим 24 січня 2016 року.

Читайте також: Через перевал. Нова дорога скоротить шлях між Львівщиною та Закарпаттям

На думку Андрія Батищева, нині громадські активісти не мають належного впливу на регіональні дорожні відомства – їм не вистачає повноважень та доступу. Після того як вони об’єднаються у колегіальні дорадчі органи, згідно примірного положення, вони матимуть законне право ознайомлюватися з усіма важливими документами та правовими актами, надавати пропозиції стосовно вирішення питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування області, контролювати діяльність Служби та надавати пропозиції щодо удосконалення її роботи. 

Докладно ознайомитися з необхідним переліком документів для участі в установчих зборах та датою їх проведення можна на офіційних сайтах Служб автомобільних доріг в областях.

Опублікував Ігор Саджениця

...

Читайте також: