УКУ відкриває бакалаврську програму з права

1165 0
Над створенням і розробкою бакалаврату тривалий час працювала команда Школи права УКУ разом із правничою спільнотою та міжнародними організаціями.
фото: Дем’ян Лінник

фото: Дем’ян Лінник

Український католицький університет відкриває бакалаврську програму з права. Вона триватиме чотири роки, і за її підсумками випускники отримають диплом державного зразка. Про це повідомляють на сайті закладу вищої освіти.

Над створенням і розробкою бакалаврату тривалий час працювала команда Школи права УКУ разом із правничою спільнотою та міжнародними організаціями. Керівником програми стане Світлана Хилюк – завідувачка кафедри теорії права і прав людини УКУ, адвокатка, експертка з юридичних питань Координатора проектів ОБСЄ в Україні, член науково-консультативної ради Конституційного Суду України.

Читайте також: У Стрийському парку замалювали мурал, який створили студенти УКУ

За словами Світлани Хилюк, програма покликана дати можливість найкращим випускникам шкіл здобути в Україні вищу юридичну освіту відповідно до сучасних світових стандартів.

«Змістовне наповнення програми формувалося з урахуванням запитів юридичного ринку. Це передбачає вміння формувати та аргументувати правову позицію, критично аналізувати інформацію з різних джерел, ефективно комунікувати тощо. Але найперше – розуміння правничої професії як інструменту для досягнення спільного блага», – каже вона.

Перший набір заплановано на 2020 рік. Випускники Бакалаврської програми з права УКУ після 4 років навчання отримають дипломи державного зразка за спеціальністю 081 «Право» та зможуть продовжити навчання на магістратурі. 

Додамо, що навчальну програму напрацьовали за підтримки Програми з реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» USAID Ukraine. Генеральним партнером бакалаврату та Школи права УКУ стала найбільша українська юридична фірма «Астерс». Програма стала частиною стратегії Українського католицького університету «Університет, який служить». Наступний етап розвитку УКУ спрямований на впровадження культури суспільно-орієнтованого служіння: 

 

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!