Університет Франка спільно з Львівським ІТ Кластером запускає ще одну програму

765 0
Бакалаврська програма «Інтелектуальний аналіз даних» з’явиться на факультеті прикладної математики вже у вересні.
фото: forbes.net.ua, 0352.ua,facebook-сторінка Lviv IT Cluster

фото: forbes.net.ua, 0352.ua,facebook-сторінка Lviv IT Cluster

Бакалаврська програма «Інтелектуальний аналіз даних» (Data Science) запрацює з вересня в межах спеціальності «Системний аналіз» на факультеті прикладної математики, інформує прес-служба ЛМР.

Програма, що з'явиться за сприяння Львівського ІТ Кластеру, розрахована на дві групи, 25 місць у яких – бюджетні. Після другого курсу студенти будуть проходити стажування у львівських ІТ-компаніях, де працюватимуть над реальними проектами спільно з ІТ-фахівцями.

Читайте також: У Львові збудують масштабний ІТ-центр та транспортний хаб. Візуалізація

«Програма є зовсім іншою у порівнянні з іншими. Ми скоротили багато предметів, додали майже десяток нових дисциплін, наприклад, машинне навчання, задачі штучного інтелекту, інтелектуальний аналіз даних тощо. Окрім того, студенти вивчатимуть мови програмування Python та R», – розповідає заступник декана факультету прикладної математики ЛНУ ім. І.Франка Віталій Горлач.

Data Science – міждисциплінарна сфера комп’ютерних наук, що вивчає методи аналізу даних для того, щоб отримати з них якнайбільшу інформацію та нові знання. Упродовж кількох місяців над нею працювали приблизно 15 експертів робочої групи – академіки, представники ІТ-індустрії та Львівського ІТ Кластеру.

Нагадаємо, що за сприяння Львівського ІТ Кластеру стартують також чотири навчальні програми на факультеті електроніки ЛНУ ім. І.Франка, а також програма Artifictial Intelligence у «Львівській Політехніці».


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар