Політична реклама

Університет імені Івана Франка увійшов у трійку кращих українських вишів

677 0
ЛНУ імені Івана Франка зайняв третє місце у рейтингу українських вишів за міжнародним показником успішності наукових робіт.

За останніми показниками наукометричної бази SCOPUS, трійка лідерів рейтингу вищих навчальних закладів України виглядає так:

1. Київський національний університет імені Т. Шевченка.

2. Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна.

3. Львівський національний університет імені Івана Франка.

Цей рейтинг є загальновизнаним міжнародним показником успішності наукової роботи й формується на підставі кількості цитувань і публікацій у SCOPUS та індексу Гірша. SciVerse Scopus – це реферативна база даних і наукометрична платформа видавничої корпорації Elsevier.

Прес-центр ЛНУ імені Івана Франка повідомляє, що видання індексуються у Scopus із різним хронологічним охопленням. Рубрикатор має 27 базових тематичних розділів, поділених на 335 підрозділів, політематичні статті індексуються відразу в кількох розділах.

Так, за даними наукометричної бази SCOPUS, ЛНУ ім. Івана Франка має понад 4,5 тис. публікацій, близько 18 тис. цитувань, а індекс Гірша становить 40.

Такі показники рейтингу свідчать про високу оцінку праці викладачів Університету, успішне залучення молоді до наукової роботи, а також активну співпрацю з провідними міжнародними установами й університетами.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар