Уряд встановив доплату до пенсії родинам загиблих бійців АТО/ООС

597 0
Постанова передбачає доплату 9 тисячам членів сімей військовослужбовців, які загинули внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я.
Фото: ТСН

Фото: ТСН

Із 1 серпня 2020 року члени родин загиблих військовослужбовців будуть отримувати державну адресну допомогу до пенсійної виплати. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 3 серпня, на позачерговому засіданні Уряду, за ініціативи Президента України. Про це йдеться на сайті Кабміну.

Допомога виплачуватиметься тим членам родини, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 гривень. В разі, якщо пенсія призначається на двох і більше членів сім'ї, адресна допомога до пенсії встановлюється у сумі, що не досягає до 6100 гривень на кожного із зазначених членів сім’ї.

Читайте також: «Зрівнялівки» не буде. Що зміниться при нарахуванні пенсій та кого це зачепить

Постанова передбачає доплату 9 тисячам членів сімей військовослужбовців, які загинули внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я одержаних під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, Пенсійний Фонд України вже з 1 серпня 2020 року має забезпечити перерахунок пенсії за матеріалами пенсійних справ.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!