Коли в Україні будуть додаткові вихідні у 2021 році

2065 0
Рішення Кабміну не стосується органів Пенсійного фонду, АТ «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ.
Фото: Всім

Фото: Всім

Кабінет міністрів України переніс робочі дні у 2021 році, аби раціонально використати робочий час і створити сприятливі умови для святкування Різдва, Дня Незалежності та Дня захисника України. Про це у Телеграмі повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

«На сьогоднішньому засіданні Кабмін ухвалив проєкт розпорядження «Про перенесення робочих днів у 2021 році», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, відповідно до розпорядження, керівникам установ й організацій рекомендували перенести у 2021 році робочі такі дні:

  • з п'ятниці 8 січня на суботу 16 січня;
  • з понеділка 23 серпня на суботу 28 серпня;
  • з п'ятниці 15 жовтня на суботу 23 жовтня.

Рішення Кабміну не стосується органів Пенсійного фонду, АТ «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!