В День міста Львів охоронятимуть волонтери

1209 0
Для забезпечення порядку на травневі свята та у День Міста, міліція Львівщини заручилася підтримкою громадських організацій і формувань. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГУ МВСУ у Львівській області.
фото: ridna.ua, schyrec.com

фото: ridna.ua, schyrec.com

Нарада щодо об'єднання зусиль міліції та громадськості відбулася  під головуванням начальника ГУМВС України у Львівській області полковника міліції Дмитра Загарії. У нараді взяли участь представники дванадцяти громадських організацій та формувань Львівщини.

«Ми святкуватимемо День Міста та інші травневі свята тому хотілося б щоб усі львів'яни провели його з гарним святковим настроєм, який би їм ніхто не зіпсував. І для цього ми просимо представників громадськості сприяти правоохоронцям у їх роботі, а саме у охороні громадського порядку», -зазначив Дмитро Загарія.

Представники громадських організацій підтримали пропозицію керівництва міліції Львівщини. Учасники наради домовились про співпрацю та взаємодію між собою.

Першого травня у Львові заплановано кілька масових заходів, більшість з яких відбудуться у центральній частині міста. Охорону громадського порядку у місті забезпечуватимуть 420 правоохоронців.

У міліції сподіваються, що громадські активісти нададуть допомогу перш за все у виявленні та попередженні провокацій, йдеться у повідомленні.

Підготувала Наталія Горбань


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар