Львівська архиєпархія УГКЦ не буде агітувати за вакцинацію від кору

4198 0
Церква вважає, що поширення такої інформації – справа державних органів.
фото: bzv.org.ua

фото: bzv.org.ua

У Львівській архиєпархії УГКЦ не будуть під час проповідей говорити про вакцинацію від кору. Про це в коментарі Tvoemisto.tv сказав речник архиєпархії отець Павло Дроздяк.

Нещодавно голова ЛОДА Олег Синютка звернувся до владик церков, представлених на Львівщині, аби вони допомогли з поширенням інформації про необхідність вакцинації від кору. Ішлося про те, щоб священики під час проповідей порушували і цю тему та закликали вірян щепитись.

Читайте також: Спецоперація проти кору. Чи вдасться переконати батьків

Отець Павло Дроздяк зазначає, що Церква завжди стояла на засадах збереження людського життя, і існує ціла низка підрозділів, що займаються душпастирством у галузі охорони здоров’я.

«Але коли ми говоримо про вакцинацію, Церква не може ніколи закликати прямо до таких речей, адже це є втручання у добру свідомість громадян, вірних церкви. Церква не може брати на себе таку відповідальність», – каже Павло Дроздяк.

Читайте також: У МОЗ хочуть безкоштовно щепити від кору усіх дорослих

Він наголошує, що саме держава має доносити інформацію про вакцинацію, це робота МОЗ, НСЗУ та інших медичних інституцій.

Додамо, що з 28 грудня 2018 року до 25 січня цього року на Львівщині на кір захворіли 2 112 людей: 724 дорослих і 1 388 дітей. Від ускладнень кору померла 36-річна жінка.

Олександра Бодняк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар