В Україні пропонують запровадити обов’язкове озеленення вулиць при проектуванні

1558 0
Обов’язкове озеленення вулиць має покращити екологічний стан міст.
Фото: Олександр Шутюк

Фото: Олександр Шутюк

При проектуванні вулиць та доріг в Україні пропонують впровадити обов’язкове їх озеленення. Відповідні зміни до Державних будівельних норм «Вулиці та дороги населених пунктів» розробляють у Мінрегіонбуді, пише на своїй сторінці у Facebook заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Читайте також: Як ми втрачаємо міське озеленення (і заодно якість життя)

«Це має покращити екологічний стан міст і надасть їм новий сучасний вигляд, а жителям – комфортні умови для перебування і проживання», – написав Лев Парцхаладзе.

Він зазначає, що для розробки українських ДБН вивчають досвід Німеччини, Нідерландів, Австрії та інших розвинених європейських країн. Зокрема, у німецькому Лейпцигу площі зелених насаджень диференціюють залежно від щільності забудови та норм озеленення в окремих районах міст.

Нагадаємо, з 1 вересня в Україні запрацювали оновлені ДБН щодо будівництва та реконструкції вулиць та доріг, за якими ввели обов’язкове проектування велодоріжок, звуження смуг для руху транспорту тощо.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!