В Україні буде ще одна платформа для реєстрації шлюбу онлайн

1042 0
Подати заяву на реєстрацію шлюбу тепер можна буде онлайн на порталі державних послуг iGov.
фото: semri.com.ua, firestock, youtube.com

фото: semri.com.ua, firestock, youtube.com

Послуга поки що доступна лише в Дніпрі, однак, за словами менеджера проекту Дмитра Дубілета, у жовтні цього року можна очікувати її запуск по всій Україні. Він також окреслив почерговість дій для тих, хто у майбутньому планує скористатися платформою.

Для того, щоб подати заяву на реєстрацію шлюбу, необхідно:

1. Увійти в систему через BankID (увівши дані інтернет-банку, який під’єднаний до системи) або електронно-цифровий підпис (наприклад, ЕЦП податкової, мін’юсту тощо).

2. Заповнити форму, вказавши РАЦС, в якому ви б хотіли провести церемонію: тип церемонії (проста або урочиста), дату, бажаний спосіб оплати державного мита (якщо онлайн – після подання звернення на вашу поштову скриньку відправлять «кнопку» для сплати та детальну інструкцію, або у формі заяви будуть вказані реквізити обраного РАЦСу – достатньо буде завантажити, роздрукувати та сплатити квитанцію).

3. Далі – ввести дані про чоловіка та дружину, завантажити сканкопію документа, що посвідчує особу, потім – відповісти на кілька питань щодо військової служби, сімейного стану, громадянства.

Читайте також: Львів'яни можуть одружуватися, розлучатися та змінювати ім’я онлайн: деталі

4. Якщо ви обираєте спосіб оплати онлайн – необхідно сплатити державне мито. Тільки після цього заява буде прийнята в роботу працівникам обраного РАЦСу. Якщо було обрано інший спосіб оплати і до звернення вже додано квитанцію, заява одразу розглядається працівникам РАЦСу.

5. І останнє – підтвердити «Замовити послугу». Вам надсилатимуть листи на вказану у формі заяви пошту з інформацією про стан її обробки. Якщо форма заяви буде заповнена неправильно, вам запропонують заповнити форму ще раз, вказавши на помилки. Ще один важливий момент: шлюб реєструється через місяць від дня подання заяви про реєстрацію шлюбу.

Нагадаємо, від липня 2015 року працює веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» для львів’ян.

За матеріалами watcher.com.uа

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар