В Україні хочуть скасувати жовтий сигнал світлофора

3935 0
У Кабінеті Міністрів розглядають можливість скасувати жовтий сигнал світлофора.
фото: PMG.ua

фото: PMG.ua

Кабінет міністрів вивчає доцільність скасування жовтого сигналу світлофора у зв'язку з тим, що останні резонансні ДТП були пов’язані саме з проїздом на жовте світло. Як повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, таке доручення дав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Прем'єр-міністр підтримав моє звернення та доручив Мінінфраструктури, МВС, Національній поліції, "Укравтодору" та "Укртрасбезпеці" опрацювати питання щодо відміни жовтого сигналу світлофора, та у разі необхідності винести відповідне питання на засідання уряду», — написав він.

Він також додав, що це правильна ініціатива, тому що, «проаналізувавши останні резонансні ДТП, всі вони пов’язані з проїздом на жовтий сигнал світлофору».

Читайте також: Місто, недружнє до водіїв. Чому у Львові їздять не за правилами, а як вийде

«Багато країн у світі відмовляються від жовтого сигналу світлофора, має бути лише червоний і зелений і жорстка відповідальність за порушення проїзду на забороняючий сигнал!», — написав Юрій Лавренюк.

За його словами, розпорядженням Кабміну створили урядову комісію з технічного розслідування ДТП, що сталася 17-го квітня у Кривому Розі Дніпропетровської області.

Читайте також: Нічні пси. Репортаж із полювання на водіїв-пияків у Львові

Нагадаємо, що в місті триває кампанія «Безпечні дороги», спрямована на покращення ситуації з безпекою руху. #безпечні дороги — соціально-інформаційний проект медіа-хабу «Твоє Місто» за участі соціальної ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить» та Патрульної поліції Львівщини, спрямований на покращення ситуації з безпекою руху в місті Львові.

Заходи, що реалізовуються в межах проекту — серія публічних дискусій про виклики та проблеми в дотриманні правил дорожнього руху, просвітницька кампанія в медіа, соціологічні дослідження, покращення інфраструктури міста, популяризація світловідбивних елементів, навчання школярів основам безпеки руху в школах Львова; тренінги та семінари з батьками учнів; соціальна візуальна реклама та пам’ятки, співпраця з храмами міста, інше.

Партнери кампанії — група автомобільних компаній AriaGroup (офіційний дилер BMW, Volkswagen, Nissan, Honda, Seat), мережа магазинів Вухо.комLvivInternationalRotaryClub, радіо Львівська Хвиля.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!