В Україні оновлять список «Доступних ліків»

752 0
Новий реєстр «Доступних ліків» містить 23 Міжнародні непатентовані найменування.
фото: Львівський портал

фото: Львівський портал

На початку лютого Міністерство охорони здоров’я затвердить новий перелік препаратів програми «Доступні ліки», повідомляє прес-служба МОЗ.

Реєстр граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби для участі в урядовій програмі «Доступні ліки» опублікували вчора, 2 січня, а відтак,  упродовж 10 днів фармвиробники та імпортери лікарських засобів мають подати заяви для участі їх торгових препаратів у програмі. Заявки приймають до 11 січня включно.

Читайте також: Мар'яна Возниця про вакцинацію і плани «Охматдиту»

Новий реєстр «Доступних ліків» містить 23 МНН. Наприкінці грудня Уряд ухвалив зміни до програми і доповнив «Доступні ліки» ще 2 діючими речовинами для лікування серцево-судинних захворювань та діабету ІІ типу – лозартаном та глібенкламідом. Також були ухвалені зміни, що впроваджують новий механізм ціноутворення для препаратів: після встановлення граничних цін на лікарські засоби, фармкомпанії матимуть додатково 5 днів, щоб знизити свої цінові пропозиції і таким чином поповнити список препаратів, що відшкодовуватимуться на 100% за державний кошт.

Реєстр ліків, що відшкодовуються державою за урядовою програмою «Доступні ліки»,  переглядається двічі на рік – у січні та липні.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар