Чому найчастіше трапляються ДТП в Україні

2637 0
За даними поліції, у 2018 році в Україні сталося 57 184 ДТП, з них у 7861 постраждали люди.
Фото: 1NEWS.COM.UA

Фото: 1NEWS.COM.UA

Поліція оприлюднила статистику найбільш розповсюджених причин ДТП в Україні. Про це повідомляє opendatabot.com.

Найчастіше причинами аварій на дорогах в Україні стають перевищення швидкості (1581 ДТП), порушення правил маневрування (868), порушення правил проїзду перехресть (463) та недотримання дистанції (424).

Візуалізація: opendatabot.com

Дані української поліції відрізняються від статистики, яку надає Всесвітньої організації охорони здоров’я. По даним ВООЗ щороку у світі від ДТП помирає 1,3 млн людей. Найчастішими причинами сметельних ДТП ВООЗ називає п’яне водіння, перевищення швидкості, відсутність захисту (шоломів, ременів безпеки та дитячих крісел).

Читайте також: У Львові відкрили для проїзду вулицю Долішню

Нагадаємо, що в місті триває кампанія «Безпечні дороги», спрямована на покращення ситуації з безпекою руху #безпечні дороги – соціально–інформаційний проект медіа–хабу «Твоє Місто» за участі соціальної ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить» та Патрульної поліції Львівщини, спрямований на покращення ситуації з безпекою руху в місті Львові.

Заходи, що реалізовуються в межах проекту – серія публічних дискусій про виклики та проблеми в дотриманні правил дорожнього руху, просвітницька кампанія в медіа, соціологічні дослідження, покращення інфраструктури міста, популяризація світловідбивних елементів, навчання школярів основам безпеки руху в школах Львова; тренінги та семінари з батьками учнів; соціальна візуальна реклама та пам’ятки, співпраця з храмами міста, інше.

Партнери кампанії –  група автомобільних компаній AriaGroup (офіційний дилер BMW, Volkswagen, Nissan, Honda, Seat), мережа магазинів Вухо.ком, LvivInternationalRotaryClub, радіо Львівська Хвиля.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!