В Україні озвучили нову вартість проїзду платною дорогою Львів – Краковець

3735 0
Раніше йшлося про 20-70 євроцентів за кілометр.
фото: Inspired

фото: Inspired

Вартість проїзду за 1 км першою концесійною дорогою Львів – Краковець не має перевищувати 7 євроцентів (2,2 грн). про це в інтерв’ю Liga.net розповів керівник «Укравтодору» Славомір Новак.

Читайте також: Північна об’їзна Львова стане частиною транснаціонального коридору Go Highway

«В Європі проїзд коштує мінімум 7 євроцентів за кілометр. В Україні точно не буде дорожче», – сказав Славомір Новак.

Протяжність нової дороги становитиме 84,4 км. За словами керівника «Укравтодору», до кінця року завершать перевірку всіх ділянок дороги та виготовлять необхідну документацію. На початку 2019 року планують підготувати звернення до Кабміну та оголосити конкурс. Славомір Новак додав, що наразі інтерес збудувати першу платну дорогу в Україні висловили європейські інвестори.

Дорогу збудують приблизно за 4-5 років. Термін концесії становитиме 49 років, а дорога інвестору має окупитися за рахунок інфраструктурних об’єктів, логістичних центрів уздовж траси та вартості проїзду. 

Читайте також: Через Львівщину будуватимуть європейський автобан Лісабон – Шанхай

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян озвучував приблизну вартість проїзду концесійною дорогою Львів – Краковець, яка становила 50-70 євроцентів за кілометр.

Нагадаємо, ідея будівництва платних доріг в Україні виникла ще 2016 року. За попередньою інформацією, перша концесійна дорога пролягатиме у напрямку Львів – Краковець і сполучатиме Міжнародний автомобільний пункт пропуску «Корчова-Краковець» зі Львовом. Траса оминатиме населені пункти Наконечне, Наконечне 2, Яворів, Івано-Франкове та Львів (Північний об’їзд) і будуватиметься відповідно до технічної категорії 1а (4 смуги руху).

 


Читайте також: