В Україні підвищили мінімальну допомогу по безробіттю на час карантину

1399 0
Виплата допомоги по безробіттю призначається з першого дня реєстрації.
Фото: volynnews.com

Фото: volynnews.com

Виплати тим, хто отримує мінімальну допомогу по безробіттю без урахування зарплати та страхового стажу, на період карантину підвищили з 650 грн до 1000 грн. Про це повідомляє Державна служба зайнятості посилаючись на відповідну постанову Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Читайте також: На Львівщині понад 18 тисяч безробітних

Постанова діє з 12 березня, коли розпочався карантин, та діятиме впродовж 30 календарних днів по його завершенню.

Мінімальний розмір допомоги по безробіттю підвищили до 1000 гривень для:

  • тих, хто впродовж 12 місяців, що передували реєстрації в службі зайнятості, мають страховий стаж менше 6 місяців або звільнені з останнього місця роботи з негативних причин (наприклад, за прогул);
  • молоді, яка закінчила або припинила навчання в середньому та вищому навчальному закладі, звільнилася зі строкової військової служби і яка потребує сприяння в працевлаштуванні на перше робоче місце;
  • внутрішньо переміщених осіб, які документально не можуть підтвердити періоди своєї зайнятості.

Усім безробітним, які стали на облік у період карантину і отримують допомогу в мінімальному розмірі (650 грн), виплату автоматично перерахують із першого дня реєстрації у службі зайнятості.

У Держслужбі зайнятості нагадують, що в період карантину безробітних реєструють із першого дня подання відповідної заяви до центрів зайнятості.

Читайте також: Безробіття в Україні через економічну кризу може сягнути 12%

Виплата допомоги по безробіттю теж призначається з першого дня реєстрації.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!