Наступного року планують підвищити зарплати вчителям на 8%

1182 2
Це питання стоїть на порядку денному.
Фото: telegraf.com.ua

Фото: telegraf.com.ua

В Україні планують підвищити зарплати освітянам на 8%. Про це повідомляють на сайті Osvita.ua з посиланням на міністерку фінансів Оксану Маркарову.

«На сьогодні момент бюджет, який ми подали до першого читання враховує декілька підходів для бюджетної сфери. Фонд оплати праці підвищать на 8%, а для вчителів навіть більше, для державних чиновників – 6%. У той же час ми розуміємо, що зарплати вчителів є дуже низькими, хоча вони дуже активно зростали», – каже вона.

Читайте також: Як зростатиме зарплата вчителів із наступного року. Графік

За словами Оксани Макарової, міністерка освіти Ганна Новосад, вивчає питання того, що треба змінити і які реформи провести, аби підвищити зарплати. Це є у порядку денному.

 

...

Читайте також:
21 Жовтня, 2019 10:15
666 ... твердо дотримуєтесь отого "правила" -- " війна війною , а обід за розкладом.." ... українці конкретні ... в неділю пальцем не поворохнули , щоби свої граматичні(!) помилки виправити ... Слава Україні ! ...
19 Жовтня, 2019 15:18
666 ... " .. На сьогодні момент бюджет , який ми .." ... за словами заступника міністра освіти КМУ, 14% учнів по закінченню початкової школи не вміють читати і рахувати ... вони забули (чомусь) порахувати тих , що ,як і ви , не вміють навіть писати (на українській мові)... Слава Україні ! ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!