В Україні планують запровадити вихідний на католицьке Різдво

5485 0
Цього тижня Рада може додати українцям ще один вихідний.
Фото: L-travel.com

Фото: L-travel.com

Верховна Рада у четвер, 16-го листопада, може винести на голосування питання визначення 25-го грудня вихідним днем. Про це заявив на Погоджувальній раді у понеділок спікер парламенту Андрій Парубій, інформує Українська правда.

Голова комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький попросив внести на розгляд парламенту законопроект 2149.

«Пропонується 25-го грудня Різдво Христове зробити вихідним днем так само як і 7-ме січня. Оскільки в Україні багато і римо-католиків і протестантів, які просять зробити цей день вихідним днем. І ми маємо підтримку залу», – сказав він.

Читайте також: А чому б не перенести? Львів’яни, які двічі відзначають Різдво

Андрій Парубій заявив, що законопроект про «25 грудня» включений у порядок денний на вівторок. «Це зумовлено тим, щоб фракції змогли провести з того приводу дискусії», – зазначив він.

«Якщо під час вивчення на фракціях ми побачимо підтримку, ми в четвер його зможемо поставити в досить прохідну частину і без великого палкого обговорення прийняти по ньому рішення», – сказав спікер. Парубій додав, що якщо буде позитивне рішення фракцій, то «ми в четвер його зможемо пройти серед перших питань».

Читайте також: Вшануймо працею: українці не досить багаті, щоб так багато святкувати й відпочивати

Нагадаємо, про те, що слід зробити, щоб в Україні святкували народження Ісуса Христа з усім світом та до яких змін в церковному календарі це може призвести Tvoemisto.tv раніше розповідав завідувач кафедри літургійного богослов’я УКУ, заступник голови Патріаршої літургійної комісії УГКЦ о. Василь Рудейко.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар